Tajemná a bájná Gruzie, Gruzie, 7.5.2019, Polopenze

Tajemná a bájná Gruzie

Tajemná a bájná Gruzie
FM
Termín:
7.5. – 12.5.2019
Změnit termín
Délka:6 dní / nocí
Doprava:letecky (Praha)
Strava:Polopenze
Číslo zájezdu:149123491
27 918 Kč (-0 %)
Popis

Jako novinku jsme připravili kratší verzi zájezdu do Gruzie, který nás zavede do hlavního města Tbilisi a jeho okolí, do oblasti Velkého Kavkazu, kde za dobrého počasí uvidíme mytickou horu Kazbek. Vydáme se také na hranici s Ázerbajdžánem do kláštera Davida Garedži. Ubytování ve 4* hotelu v centru Tbilisi, skvělá polopenze, vstupy v ceně!

Program

1. den: Odpoledne odlet z Prahy do Tbilisi. Z letiště se přesuneme do hotelu.

2. den: Celodenní prohlídka Tbilisi, lanovkou vyjedeme na pevnost Narikala, projdeme se starým městem kolem mešity a sirných lázní, navštívíme pravoslavnou katedrálu Nejsvětější Trojice a Národní muzeum, kde je uložen zlatý poklad. Večeře v restauraci s programem tradičních tanců.

3. den: Polopouštní krajinou se vydáme ke klášteru Davida Garedži, prohlédneme si klášter Lavra Monastery a projdeme se u jeskyní Udabno. Oběd bude formou pikniku. Dále navštívíme jedno z hlavních poutních míst v Gruzii – klášter Bodbe. Večeře v místní rodině v městečku Sighnagi, večer přejezd zpět na ubytování v Tbilisi.

4. den: Tento den se vydáme do oblasti Velkého Kavkazu, cestou navštívíme klášter Jvari a pevnost Ananuri. Z městečka Stepancminda vyjedeme vozy 4x4 ke kostelu sv. Trojice (Gergeti) s úchvatnými pohledy na masiv Kazbeku (5 047 m n. m.). Ubytování v 3* hotelu Gudauri (2 196 m n. m.), večeře.

5. den: Nejprve navštívíme Mtskhetu, jedno z nejstarších měst Gruzie, kde si prohlédneme interiér Katedrály Svetitskhoveli (UNESCO). V Gori navštívíme Stalinovo muzeum. Po návratu do Tbilisi zbude v podvečer čas na individuální procházku městem nebo návštěvu restaurace.

6. den: V ranních hodinách transfer na letiště a odlet do Prahy.

Minimální počet účastníků
10
Cena zahrnuje
letenky Praha – Tbilisi a zpět vč. let. tax ve výši 7 000 Kč (let s přestupem), dopravu mikrobusem na místě, 5x ubytování ve 4* a 3*hotelu (2lůžkové pokoje s příslušenstvím), 4x snídaně (mimo poslední den), 3x večeře (v restauraci, v místní rodině a v hotelu), oběd formou pikniku , vstupné dle programu, cestu vozem 4x4 na Gergeti, průvodce, cestovní pojištění UNIQA K7C a pojištění CK
Cena nezahrnuje
spropitné cca 10 EUR/os. místnímu řidiči, další výše neuvedené služby
Slevy
2.5 % - děti a mládež do 25 let - nelze sčítat s dalšími slevami; 2.5 % - osoby starší 65 let - nelze sčítat s dalšími slevami; Slevněná časově omezená cena: 27 918 Kč (z původní ceny 29700 Kč sleva 6 %, již jen 15 dnů, platí do 6. 10. 2018);
Pořadatelem tohoto zájezdu je Periscope Skandinávie, s.r.o., IČ 25263196.

Odesláním tohoto formuláře realizujete nezávaznou poptávku. Po odeslání budete kontaktováni pracovníkem cestovní agentury, který Vám poskytne další informace a vyřídí potřebné formality.

Skladba osob
Kalkulace
Pokoj
Příplatky, slevy, další ceny
Celková cena: 0
Kontaktní údaje objednavatele
Údaje o cestujících Kopírovat údaje z objednavatele do 1. cestujícího
Oslovení Jméno Příjmení Datum narození (den.měsíc.rok)
 
Poznámka:

Konečná cena bude potvrzena naším pracovníkem. Slevy na dítě, dětské ceny platí pouze pro dítě na přistýlce, tj. pokud cestují dva dospělí + dítě. Pokud je forma ubytování apartmán, studio, pak platí cena za osobu jen při plném obsazení apartmánu, studia.Pokud není výslovně uvedeno jinak.

Pokud provedete na našem webu žádost o rezervaci, my ověříme aktuální volnou kapacitu, přesný termín odjezdu a příjezdu, aktuální cenu a výši všech povinných a nepovinných příplatků. Jakmile budeme mít vše ověřeno a potvrzeno, ihned se s Vámi spojíme, potvrdíme Vám rezervaci, a poté Vám zašleme vyplněnou cestovní smlouvu a pokyny k tomu jak vše vyřídit. Změna ceny, termínu a povinných poplatků vyhrazena.

Závaznou cenu včetně všech poplatků a příplatků, přesné termíny odjezdu a příjezdu Vám samozřejmě rádi na požádání ověříme. Cena se může změnit, a to i v závislosti na ceně letenky a povinných příplatků (letištních a bezpečnostních tax, palivového příplatku, apod.). Přesný čas odletu potvrzuje letecká společnost většinou cca 5-7 dnů před odletem. Dříve ho většinou nejsme schopni zjistit.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Žádné recenze pro tento hotel.

CK