Vyhledávání zájezdu
Select country and destination
Rozšířené hledání
Tajemná a bájná Gruzie - Gruzie

Tajemná a bájná Gruzie

Tajemná a bájná Gruzie
Doprava:
letecky
Letiště:
Praha
Odjezd:
-
Strava:
Polopenze
Popis

Jako novinku jsme připravili kratší verzi zájezdu do Gruzie, který nás zavede do hlavního města Tbilisi a jeho okolí, do oblasti Velkého Kavkazu, kde za dobrého počasí uvidíme mytickou horu Kazbek. Vydáme se také na hranici s Ázerbajdžánem do kláštera Davida Garedži. Ubytování ve 4* hotelu v centru Tbilisi, skvělá polopenze, vstupy v ceně!

Program

1. den: Odpoledne odlet z Prahy do Tbilisi. Z letiště se přesuneme do hotelu.

2. den: Celodenní prohlídka Tbilisi, lanovkou vyjedeme na pevnost Narikala, projdeme se starým městem kolem mešity a sirných lázní, navštívíme pravoslavnou katedrálu Nejsvětější Trojice a Národní muzeum, kde je uložen zlatý poklad. Večeře v restauraci s programem tradičních tanců.

3. den: Polopouštní krajinou se vydáme ke klášteru Davida Garedži, prohlédneme si klášter Lavra Monastery a projdeme se u jeskyní Udabno. Oběd bude formou pikniku. Dále navštívíme jedno z hlavních poutních míst v Gruzii – klášter Bodbe. Večeře v místní rodině v městečku Sighnagi, večer přejezd zpět na ubytování v Tbilisi.

4. den: Tento den se vydáme do oblasti Velkého Kavkazu, cestou navštívíme klášter Jvari a pevnost Ananuri. Z městečka Stepancminda vyjedeme vozy 4x4 ke kostelu sv. Trojice (Gergeti) s úchvatnými pohledy na masiv Kazbeku (5 047 m n. m.). Ubytování v 3* hotelu Gudauri (2 196 m n. m.), večeře.

5. den: Nejprve navštívíme Mtskhetu, jedno z nejstarších měst Gruzie, kde si prohlédneme interiér Katedrály Svetitskhoveli (UNESCO). V Gori navštívíme Stalinovo muzeum. Po návratu do Tbilisi zbude v podvečer čas na individuální procházku městem nebo návštěvu restaurace.

6. den: V ranních hodinách transfer na letiště a odlet do Prahy.

Minimální počet účastníků
10

Žádné recenze pro tento hotel.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Žádné termíny nejsou aktuálně dostupné