Poznávací eurovíkend s pobytem v Tbilisi, Gruzie, 14.9.2018, Snídaně

Poznávací eurovíkend s pobytem v Tbilisi

Poznávací eurovíkend s pobytem v Tbilisi
Termín:
14.9. – 18.9.2018
Změnit termín
Délka:5 dní / 4 noci
Doprava:letecky (Praha)
Strava:Snídaně
Číslo zájezdu:149282054
19 990 Kč (-0 %)

TENTO TERMÍN BYL JIŽ VYPRODÁN.

Další termín vyberete zde

Informace k zájezdu
Program na individuální bázi může být dle žádosti klienta upraven či prodloužen. Program může být změněn na zákládě časů odletu a příletu do destinace. Změna programu vyhrazena.
1. den
Tento den je na programu návštěva Tbilisi. Postupně uvidíte botanickou zahradu, svezete se lanovkou, dále uvidíte pevnost Narikala, čtvrť Abanotubani, sochu Kartlis Deda a Katedrálu Nejsvětější Trojice. Odpoledne potom bude pokračovat procházkou ulicí Rustaveli až k náměstí Svobody. poté ulicí Shardeni, která je plná kaváren a restaurací a nakonec uvidíte Most Míru.
2. den
Tento den začnete návštěvou Žinvalské přehradní nádrže, na pravé straně této přehrady navštívíte pevnost Ananuri. Poté se pojedete podívat na monument Balkón rusko-gruzínského přátelství. Dále navštívíte ski resort Gudauri a město Kazbegi.
3. den
Začnete jeskynním městem Uplisciche, pak následuje samotné město Gori, rodiště J. V. Stalina, zde navštívíte Katedrálu Panny Marie a pevnost, ze které je krásny výhled na město a krajinu. Poté se vypravíte do města Mccheta, kde uvidíte památku Unesco - katedrálu Sveticchoveli, klášter Samtavro, který byl postaven ve 4. století našeho letopočtu za iberského krále Miriana III. a pevnost Bebris. Kousek od města se nachází další památka Unesca - klášter Džvari, gruzínsko-pravoslavný klášter ze 6.století.
4. den
Prohlídka města Signagi ve vinařském regionu Kakheti. Další zastávkou bude Klášter Bodbe, které od Signagi vzdálené jižně asi 2km. Klášter je věnován svaté Nine, která je zde pohřbena. Po svaté Nině je také pojmenovaný nedaleký vodopád.
5. den
Transfer na letiště a odlet zpět do Prahy.
Cena zahrnuje
Veškeré transfery, anglicky mluvící průvodce, 4x ubytování se snídaní ve 3* hotelu v Tbilisi, láhev vody na den pro osobu, vstupy do vybraných objektů, zpáteční letenka z Prahy vč. letištních tax, povinné pojištění CK proti úpadku.
Cena nezahrnuje
Cestovní pojištění, obědy a večře
Pořadatelem tohoto zájezdu je Blue Sky Travel s.r.o., IČ 25779281.
Termín je vyprodaný, objednávkový formulář není dostupný.

Umístění ubytovacího zařízení v mapě má pouze informativní charakter a je poskytováno bez záruky.

Žádné recenze pro tento hotel.

CK